2021 - PRACUJEMY I REALIZUJEMY ZADANIA!

Aktualności

Archiwum

12.01.2021

2021 - PRACUJEMY I REALIZUJEMY ZADANIA!

Zaczynamy nowy rok z dobrą energią i siłą. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za zaufanie i wsparcie. Dzięki wpłatom z 1%, jakie od Was otrzymaliśmy, możemy przez kolejny rok odciążyć finansowo rodziny, które korzystają i będą korzystać z terapii w naszym stowarzyszeniu. Każde spotkanie ze specjalistą stanowi dla rodzica dziecka niepełnosprawnego duże wyzwanie finansowe. Jeśli zajęcia odbywają się cyklicznie, kwoty urastają do tysięcy złotych. Dlatego od początku działalności naszym głównym celem było prowadzenie w „Potrafię Więcej” stałej, profesjonalnej i co bardzo istotne bezpłatnej terapii tj. całkowicie finansowanej przez naszą organizację. Od ponad 15 lat staramy się rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem realizować przyjęte cele i założenia. Zatrudniamy więc grupę wysoko wykwalifikowanych specjalistów, cały czas szkolimy się i rozwijamy zawodowe umiejętności, organizujemy odpowiednie warunki dla podopiecznych i ich rodzin. Prowadzimy:

 • zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju, w tym:  zajęcia psychologiczne, pedagogiczne, neurologopedia i fizjoterapia,
 • zajęcia przedszkolne,
 • indywidualne i grupowe spotkania terapeutyczne, m.in.:  muzykoterapię, dogoterapię, hipoterapię, arteterapię, zajęcia dla młodzieży i dorosłych,
 • wsparcie psychologiczne dla rodziców,
 • masaże i ćwiczenia ruchowe dla rodziców,
 • opiekę wytchnieniową,
 • warsztaty edukacyjne,
 • kampanie społeczne,
 • przygotowujemy i realizujemy projekty,
 • piszemy książki, poradniki, artykuły.

Najbardziej potrzebującym zapewniamy indywidualne dowozy na zajęcia. 

12.01.2021

Zaczynamy nowy rok z dobrą energią i siłą. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za zaufanie i wsparcie. Dzięki wpłatom z 1%, jakie od Was otrzymaliśmy, możemy przez kolejny rok odciążyć finansowo rodziny, które korzystają i będą korzystać z terapii w naszym stowarzyszeniu. Każde spotkanie ze specjalistą stanowi dla rodzica dziecka niepełnosprawnego duże wyzwanie finansowe...

więcej
23.12.2020

Informujemy, że Stowarzyszenie w okresie świąteczno-noworocznym będzie nieczynne w następujących dniach:

 • od 23 grudnia do 27 grudnia 2020 /po przerwie świątecznej wracamy w poniedziałek 28.12.2020/ 
 • od 31 grudnia 2020 r. do 10 stycznia 2021 /w nowym roku wracamy w poniedziałek 11 stycznia 2021/

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia...

więcej
30.10.2020

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie "Potrafię Więcej" otrzymało grant w ramach projektu grantowego "BEZPIECZNE WTZ I REHABILITACJA SPOŁECZNO ZAWODOWA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI" prowadzonego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 2.8. programu Operacyjnego Wiedza i Edukacja Rozwój  2014-2020. Grant przeznaczony jest na...

więcej

Czy wiesz, że każdy może pomóc?

Sprawdź proste możliwości wsparcia!

12.01.2021

Zaczynamy nowy rok z dobrą energią i siłą. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za zaufanie i wsparcie. Dzięki wpłatom z 1%, jakie od Was otrzymaliśmy, możemy przez kolejny rok odciążyć finansowo rodziny, które korzystają i będą korzystać z terapii w naszym stowarzyszeniu. Każde spotkanie ze specjalistą stanowi dla rodzica dziecka niepełnosprawnego duże wyzwanie finansowe...

więcej
23.12.2020

Informujemy, że Stowarzyszenie w okresie świąteczno-noworocznym będzie nieczynne w następujących dniach:

 • od 23 grudnia do 27 grudnia 2020 /po przerwie świątecznej wracamy w poniedziałek 28.12.2020/ 
 • od 31 grudnia 2020 r. do 10 stycznia 2021 /w nowym roku wracamy w poniedziałek 11 stycznia 2021/

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia...

więcej